instruktorzy

Tomasz Antecki

TA

Urodziłem się w Łodzi w 1973 r. Przygodę ze wspinaczką rozpocząłem w 1999 r. kursem skałkowym organizowanym przez ŁKW. Od tego czasu wspinam się w wielu różnych rejonach świata. Lubię wspinać się zarówno w skałach, jak i górach, po drogach sportowych oraz na własnej asekuracji. Czerpię przyjemność ze wspinania się w każdym rodzaju skały wapieniu, granicie, piaskowcu a nawet polskim „mydle”.

W 2004 r. ukończyłem kurs ekipera PZA. Od tej pory, co roku zajmuję się wymianą asekuracji i prowadzeniem nowych dróg w skałach Mirowa i Podlesic. Wymieniłem stałą asekurację na kilkudziesięciu drogach Podlesic, Mirowa i Rożnowa, oraz jestem autorem kolejnych kilkudziesięciu dróg w Hejszowinie i na Jurze.

Biorę udział w organizacji zawodów wspinaczkowych na sztucznych ścianach we wszystkich konkurencjach. Jestem jednym z organizatorów i pomysłodawców zawodów Boulderselekcja organizowanych przez ŁKW. Brałem też udział w kilkunastu wspinaczkowych zawodach sportowych, jednak bez większych sukcesów.

Od 2005 roku jestem instruktorem w Centrum Wspinaczkowym Stratosfera.
W 2006 r. ukończyłem kurs sędziego PZA.
Od 2007 r. jestem instruktorem sportu o specjalności wspinaczka sportowa. W 2008 r. ukończyłem kurs konstruktora dróg PZA.
Od 2010 r. jestem instruktorem wspinaczki skalnej Polskiego Związku Alpinizmu.

Kontakt: tomek.antecki@gmail.com , tel. 609 487 364

Zapraszam wszystkich do udziału w kursach skałkowych.
góry

Rafał Mockałło (Sak)

Swoją przygodę ze wspinaczką rozpocząłem w 1997 roku, kiedy z grupą przyjaciół po raz pierwszy trafiłem w skały Jury Krakowsko- Częstochowskiej. W 2001 roku ukończyłem kurs skałkowy i tatrzański, oba zorganizowane przez Łódzki Klub Wysokogórski.

Początkowe hobby i sposób na spędzanie wolnego czasu zaczęło przeradzać się w prawdziwą pasję i sposób na życie.

Od 2004 roku zawodowo zajmuję się wspinaniem – kieruję Centrum Wspinaczkowym Stratosfera, szkolę na ściance i w skałach, prowadzę zajęcia z dziećmi i dorosłymi.

Aktywnie działam w środowisku wspinaczkowym – jestem członkiem zarządu ŁKW, trenerem sekcji juniorów klubu oraz prowadzę sekcję AZS Politechniki Łódzkiej. Organizowałem wiele edycji zawodów wspinaczkowych oraz wyjazdów i obozów w różnych rejonach Polski i Europy.

Od 1999 roku jestem instruktorem ZHP oraz pomysłodawcą, założycielem i szefem Harcerskiego Klubu Górskiego działającego przy Komendzie Chorągwi Łódzkiej.

Najbardziej lubię się wspinać w skałach, po długich sportowych drogach.